świat filmu - portal i blog filmowy

Ronin DJI

Gimbal od DJI Ronin to bezkonkurencyjny lider wśród stabilizatorów obrazu. W połączeniu z follow fokusem od Redrock daje możliwość tworzenia jedynych i niepowtarzalnych mastershootów cechujących się idealną ostrością obrazu. Dla osób ceniących sobie pełną kontrole nad sprzętem dysponujemy możliwości ostrzenie pod palcem.

 

Ronin + FF redrock mikro

 

Kompatybilność z BMPCC, BMCC, Canon: 1Dc, 5D MK II, MK III, 6D, 7D, C100, C300, C500, Nikon D800, Panasonic GH3/GH4, Red Epic/Scarlet, Sony NEX i inne o wadze do 7,25kg. Po zamontowaniu specjalnych ramion jest możliwość instalacji większych kamer jak FS7. Ronin charakteryzują 3 systemy pracy. Tryb podwieszony który jest jego domyślnym. Tryb odwrócony pozwalający trzymać kamerę na wysokości oczu operatora oraz tryb walizki niezwykle przydatny w miejscach gdzie ogranicza nas przestrzeń.

 

To urządzenie cechuje niezwykła łatwość w obsłudze. Nawet nie wprawionym operatorem daje możliwość uzyskaniu obrazu niczym od profesjonalnego operatora steadycamu, który latami musiał pracować nad swoją techniką prowadzenia kamery. Sprawdźcie koniecznie porównanie Ronin vs. Steadycam

Wypożycz Ronina razem z FF !

 

 

DJI Ronin – Behind the Scenes of a Long Take

onemovieproject © 2017 All Rights Reserved

Fundacja Multi Art

Credits

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress

-->